Непобутовим споживачам оптимізували тарифні коефіцієнти за спожиту електроенергію в пікові періоди

23 січня 2015 21
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оптимізувала непобутовим споживачам тарифні коефіцієнти за спожиту електроенергію в пікові та нічні періоди навантаження в об’єднаній енергетичній системі України

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийняла постанову «Про внесення зміни до постанови НКРЕ від 20 грудня 2001 року № 1241» № 37, якою оптимізувала непобутовим споживачам тарифні коефіцієнти за спожиту електроенергію в пікові та нічні періоди навантаження в об’єднаній енергетичній системі України.

При цьому тарифний коефіцієнт для двозонних тарифів, диференційованих за періодами часу, зменшується із 0,4 до 0,35 у нічний період часу та з 1,85 до 1,8 у денний. Для тризонних тарифів, диференційованих за періодами часу, — із 0,35 до 0,25 у нічний період часу та з 2 до 1,8 у піковий період.

Визначений у постанові підхід дасть можливість вирівнювати графік навантажень ОЕС України, забезпечить зниження обсягів споживання електричної енергії у пікові періоди й стимулюватиме споживачів (зокрема, металургійну, машинобудівну, будматеріалів, хімічну промисловість) до переходу на споживання електричної енергії в нічний та напівпіковий періоди часу.

Постанова № 37 набирає чинності з 1 лютого 2015 року.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах