Податкові періоди у платників єдиного податку

28 січня 2015 4
Звітним періодом для платників єдиного податку першої, другої та четвертої груп є календарний рік, звітним періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал

Податківці повідомляють, що з 1 січня 2015 року набрали чинності норми Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 № 71-VIII .

Згідно з пунктом 294.1 Податкового кодексу України, звітним періодом для платників єдиного податку першої, другої та четвертої груп є календарний рік.

При цьому звітним періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал.

Звітний період починається з першого числа першого місяця податкового періоду і закінчується останнім календарним днем останнього місяця податкового періоду.

Попередній податковий рік для новоутворених сільськогосподарських товаровиробників — період з дня державної реєстрації до 31 грудня того ж року.

Податковий період для сільськогосподарських товаровиробників, що ліквідуються, — період із початку року до їх фактичного припинення.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах