Торгові патенти потрібно повернути за місцем придбання, а гроші за них теж повернуть

30 січня 2015 17
Податківці роз’яснили, що через скасуванням збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності торгові патенти підлягають поверненню за місцем їх придбання

Податківці роз’яснили, що через скасуванням збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності торгові патенти підлягають поверненню за місцем їх придбання.

При цьому суб’єкт господарювання може розраховувати й на повернення коштів за такі патенти. Однак для цього необхідно подати заяву контролюючим органам про  повернення коштів протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми.

Також спеціалісти ДФС звернули увагу на те, що відповідальність за порушення отримання та використання патентів за період до 01.01.2015 суб’єкти господарювання несуть у порядку, який діяв до цієї дати.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах