Проводити експертизу стану охорони праці та безпеки промвиробництва на підприємстві можуть лише визначені експерти

12 лютого 2015 12
Держгірпромнагляд звернув увагу на основні вимоги, встановлені чинним законодавством до висновку експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання

Держгірпромнагляд звернув увагу на основні вимоги, встановлені чинним законодавством до висновку експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання.

Цей висновок є підставою для видачі роботодавцю дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки та додається до заяви роботодавця.

Тож регулятор нагадав, що проводити експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта, складати висновок та підписувати його мають право технічні експерти, які атестовані в установленому порядку, мають спеціальне посвідчення та працюють на підприємстві (в експертній організації), що зазначено в цьому посвідченні.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах