Оптимізація в структурі МВС

12 лютого 2015 4
Ухвалено Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування органів внутрішніх справ»

Ухвалено Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування органів внутрішніх справ».

Законодавчим актом оптимізується структура Міністерства внутрішніх справ. Зокрема, спеціальні підрозділи МВС об’єднано в єдиний універсальний спеціальний підрозділ міліції.

Законом також усунено дублювання функцій у діяльності ГУБОЗ МВС, транспортної міліції, уповноважених органів внутрішніх справ у справах дітей, які фактично виконують функції, що належать до компетенції блоку кримінальної міліції та міліції громадської безпеки, маючи при цьому власні управлінські апарати.

Відповідні зміни та доповнення внесено до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального процесуального кодексу, законів «Про міліцію», «Про оперативно-розшукову діяльність», «Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю», «Про транспорт», «Про загальну структуру і чисельність Міністерства внутрішніх справ України» та «Про ветеринарну медицину».

Законопроект зареєстровано за номером 1550.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах