Чим підтвердити внесення реєстраційного збору та плати за отримання відомостей з ЄДР

18 лютого 2015 13
Укрдержреєстр нагадав особливості сплати заявниками послуг з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців та отримання відомостей з ЄДР

Укрдержреєстр нагадав особливості сплати заявниками послуг з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців та отримання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців (далі — ЄДР).

Так у якості документа, який підтверджує внесення реєстраційного збору, плати за отримання відомостей з ЄДР та опублікування відповідних повідомлень, приймається касовий документ (квитанція/чек банкомата, сліп), виданий банком за допомогою платіжного пристрою. Але тільки за умови, що такий документ буде містити всі обов’язкові реквізити касового документа, передбачені Інструкцією про ведення касових операцій банками в Україні, затвердженою постановою НБУ від 01.06.2011 № 174.

До реєстраційної картки, заповненої через Реєстраційний портал, додається, зокрема, документ, що засвідчує внесення реєстраційного збору, або відомості про оплату реєстраційного збору з використанням платіжних систем через мережу Інтернет.

Детальніше про це йдеться в листі Укрдержреєстру від 10.12.2013 № 834/04-12-13.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах