Оприлюднено проект форми акцизної накладної

3 лютого 2016 19
На офіційному веб-сайті ДФС України оприлюднено проект наказу Мінфіну «Про затвердження форми заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального, акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення залишку пального»

На офіційному веб-сайті Державної фіскальної служби України оприлюднено проект наказу Мінфіну «Про затвердження форми заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального, акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення залишку пального».

Наказ розроблено з метою запровадження акцизної накладної й електронного адміністрування реалізації пального та обов’язкової реєстрації осіб, які здійснюють таку реалізацію, платниками акцизного податку з реалізації пального.

Тож наказом затверджуються форми таких документів:

  • заява про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального;
  • акцизна накладна;
  • розрахунок коригування акцизної накладної;
  • заявка на поповнення (коригування) залишку пального.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах