Бути чи не бути курсовим різницям за борговими інвалютними цінними паперами

26 лютого 2015 9
Мінфін роз’яснив, що відповідь на запитання 6 Узагальнюючої податкової консультації щодо окремих питань відображення в податковому обліку з податку на прибуток підприємств операцій з цінними паперами не узгоджується з нормами П(С)БО

Мінфін роз’яснив, що відповідь на запитання 6 Узагальнюючої податкової консультації щодо окремих питань відображення в податковому обліку з податку на прибуток підприємств операцій з цінними паперами, затвердженої наказом ДФС від 26.12.2014 № 400, не узгоджується з нормами П(С)БО. Через це вказується на необхідність перегляду відповіді на це запитання спеціалістами ДФС.

Нагадаємо, що у цій відповіді податківці роз’яснили, що у податковому обліку не відображають курсові різниці за борговими цінними паперами, призначеними для погашення або продажу і номінованими в іноземній валюті, якщо розрахунки за ними (придбання та погашення або продаж) здійснюються в національній валюті.

Також мінфінівці звертають увагу на те, що узагальнюючі консультації мають погоджуватися з Мінфіном. Однак згадану консультацію не погоджували.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах