Реєстрація книги обліку доходів і витрат

2 березня 2015 9
При зміні податкової адреси, пов’язаній зі зміною адміністративного району, фізичній особі — підприємцю — платнику єдиного податку необхідно зареєструвати нову книгу обліку доходів

Фіскальна служба роз’яснила, що при зміні податкової адреси (місця проживання), пов’язаній зі зміною адміністративного району, фізичній особі — підприємцю — платнику єдиного податку необхідно зареєструвати нову книгу обліку доходів або книгу обліку доходів і витрат (далі — Книга) у контролюючому органі за новим місцем обліку.

Що стосується відповідальності платника єдиного податку, який при зміні податкової адреси (місця проживання), пов’язаній зі зміною адміністративного району, продовжує вести облік доходів (доходів і витрат) у Книзі, зареєстрованій контролюючим органом за попереднім місцем обліку такого платника, то норми Податкового кодексу України не передбачають застосування штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) у цьому випадку.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах