Розроблено форму уточнюючого розрахунку з податку на прибуток підприємств для застосування податкового компромісу

10 березня 2015 10
ДФС оприлюднила проект наказу Мінфіну «Про затвердження форми Уточнюючого розрахунку з податку на прибуток підприємств для застосування податкового компромісу»

ДФС оприлюднила проект наказу Мінфіну «Про затвердження форми Уточнюючого розрахунку з податку на прибуток підприємств для застосування податкового компромісу».

Прийняття зазначеного регуляторного акта зумовлено прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу» від 25.12.2014 № 63-VIII, яким передбачено для цілей застосування платниками податків податкового компромісу подання уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств за формою, що встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця на адреси розробника:

  • Департамент методологічної роботи з питань оподаткування, 04655, МПС, Київ – 53, Львівська площа, буд. 8; e-mail: lhropun@sfs.gov.ua

  • Державна регуляторна служба України,01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах