Робоча ситуація дня: Застосування понижуючого коефіцієнта ЄСВ за січень 2015

10 березня 2015 5
На нашому підприємстві були виконані всі умови для застосування понижуючого коефіцієнта при нарахуванні єдиного соціального внеску (ЄСВ) на заробітну плату за січень 2015 року. До якої суми заробітної плати застосовується понижуючий коефіцієнт? Чи потрібно повідомляти ДФС про застосування понижуючого коефіцієнту? Як відобразити в звіті з ЄСВ застосування коефіцієнта?

На нашому підприємстві були виконані всі умови для застосування понижуючого коефіцієнта при нарахуванні єдиного соціального внеску (ЄСВ) на заробітну плату за січень 2015 року. До якої суми заробітної плати застосовується понижуючий коефіцієнт? Чи потрібно повідомляти ДФС про застосування понижуючого коефіцієнту? Як відобразити в звіті з ЄСВ застосування коефіцієнта?

Відповідно до пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» від 28.12.2014 № 77-VIII при нарахуванні зарплати ставка ЄСВ застосовується з коефіцієнтом при виконанні чотирьох умов.

Тобто понижуючий коефіцієнт застосовують не до заробітної плати, а до ставки ЄСВ.

Приклади застосування понижувального коефіцієнта шукайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах