Роз’яснення Нацбанку щодо деяких валютних обмежень

16 березня 2015 10
Нацбанк надав роз’яснення щодо застосування вимог своєї постанови «Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України»

Нацбанк надав роз’яснення щодо застосування вимог своєї постанови «Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України» від 03.03.2015 № 160 (далі — Постанова № 160), а саме:

1) для застосування вимог підпункту 14 пункту 6 Постанови № 160 загальна сума коштів в іноземній валюті, що розміщені на рахунках клієнта в уповноважених банках на дату подання заяви про купівлю іноземної валюти, визначається виходячи із залишку коштів на рахунках клієнта на початок цього операційного дня (без урахування сум, що надійдуть на рахунки клієнта протягом дня) та без урахування:

  • суми купленої клієнтом іноземної валюти, але не використаної ним у встановлений законодавством строк;
  • суми невиконаних платіжних доручень клієнта, включених банком (банками) до відповідного реєстру, що поданий до Нацбанку у період до дати подання такої заяви про купівлю іноземної валюти включно;
  • суми коштів клієнта, на які накладено арешт;

2) не потребує включення до реєстру для подання до Нацбанку інформація про переказ коштів, що здійснюється винятково за рахунок іноземної валюти, купленої з дотриманням вимог підпункту 15 пункту 6 Постанови № 160.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах