Звіт про суми ПСП

5 лютого 2016 46
Суб’єкт господарювання, що не сплачує податки та збори у зв’язку з отриманням податкових пільг, веде облік сум таких пільг та складає звіт про суми податкових пільг

Як подається звіт про суми податкових пільг платником податку, який має пільги з податку на прибуток та подає податкову декларацію з податку на прибуток підприємств лише раз на рік?

Суб’єкт господарювання, що не сплачує податки та збори у зв’язку з отриманням податкових пільг, веде облік сум таких пільг та складає звіт про суми податкових пільг (далі — звіт).

Розрахунок прибутку, що звільняється від оподаткування, відображається у додатку ПЗ до рядка 05 ПЗ податкової декларації з податку на прибуток підприємств (далі — декларація), затвердженої наказом Мінфіну від 20.10.2015 № 897.

У звіті суб’єкт господарювання зазначає суму пільги у зв’язку із звільненням прибутку від оподаткування, розраховану як прибуток від пільгової діяльності (рядок 05 додатка ПЗ до декларації), помножений на чинну ставку податку на прибуток.

Оскільки сума пільги з податку на прибуток розраховується платником податку на прибуток на підставі даних додатка ПЗ до декларації, яка подається до контролюючого органу один раз за підсумками року, звіт таким суб’єктом господарювання подається у строки подання річної декларації.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах