Робоча ситуація дня: Спецрежим оподаткування ПДВ. Відповідальність за неперерахування коштів на електронний ПДВ-рахунок

20 березня 2015 15
Яка штрафна санкція на сьогодні діє в разі перерахування ПДВ по спеціальній декларації не на казначейський рахунок, а одразу на свій спецрахунок?

Яка штрафна санкція на сьогодні діє в разі перерахування ПДВ по спеціальній декларації не на казначейський рахунок, а одразу на свій спецрахунок?

Згідно зі спеціальним режимом оподаткування сума ПДВ, нарахована сільськогосподарським підприємством на вартість поставлених ним сільськогосподарських товарів/послуг, не підлягає сплаті до бюджету. Така сума ПДВ повністю залишається в його розпорядженні для відшкодування суми ПДВ, сплаченої (нарахованої) постачальнику на вартість виробничих факторів, за рахунок яких сформовано податковий кредит, а за наявності залишку такої суми ПДВ — для інших виробничих цілей. Такі вимоги містить пункт 209.2 Податкового кодексу України (ПК).

Зазначені суми ПДВ акумулюються сільськогосподарськими підприємствами на спеціальних рахунках, відкритих в установах банків та/або в органах Казначейства.

Про те, як правильно перераховувати кошти на спецрахунок і що тягне за собою нецільове використання сум ПДВ, читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах