Робоча ситуація дня: Правомірність проведення перевірки за період, що вже перевірявся

26 березня 2015 5
На підприємстві проводилась документальна планова перевірка. За певних обставин вона була призупинена, тепер її продовжено. Під час планової перевірки виявлено порушення за період, який перевірявся виїзною позаплановою перевіркою. За результатами тієї перевірки було складено довідку, яка свідчить про відсутність порушень. Чи мають право податківці перевіряти період, який вже перевірявся, та донарахувати за цей період податки та штрафні санкції?

На підприємстві проводилась документальна планова перевірка. За певних обставин вона була призупинена, тепер її продовжено. Під час планової перевірки виявлено порушення за період, який перевірявся виїзною позаплановою перевіркою. За результатами тієї перевірки було складено довідку, яка свідчить про відсутність порушень. Чи мають право податківці перевіряти період, який вже перевірявся, та донарахувати за цей період податки та штрафні санкції?

Порядок проведення перевірок платників податків врегульовано Главою 8 Податкового кодексу України (ПК).

Контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки (ст. 75 ПК).

Про те, чи мають право податківці перевіряти період, який уже перевірявся, читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Читайте без обмежень всі статті

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ форм та зразків
✓ найсвіжіших бухгалтерських новин
✓ професійних безплатних вебінарів
✓ спілкування з колегами-практиками та експертами

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль