ДФС оприлюднила проект форми Податкової декларації екологічного податку

31 березня 2015 4
Державна фіскальна служба України оприлюднила проект наказу Мінфіну «Про затвердження форми Податкової декларації екологічного податку»

Державна фіскальна служба України оприлюднила проект наказу Мінфіну «Про затвердження форми Податкової декларації екологічного податку» (далі — проект наказу).

Для забезпечення виконання пункту 9 розділу ІІ Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 № 71-VIII та з метою реалізації вимог статті 46 розділу II і розділу VIIІ «Екологічний податок» Податкового кодексу України виникла необхідність затвердження форми Податкової декларації екологічного податку.

Проект наказу розроблено на заміну чинному наказу ДПА «Про затвердження форми Податкової декларації з екологічного податку» від 24.12.2010 № 1010.

Зауваження та пропозиції щодо змісту регуляторного акту можна надавати у письмовій та електронній формі протягом двох тижнів із дня публікації цього оголошення на адреси:

  • Державна фіскальна служба України, Департамент оподаткування юридичних осіб, 04655, Львівська площа, буд. 8; e-mail: avitenko@minrd.gov.ua;

  • Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах