Перевірки суб’єктів господарювання, що здійснюють ліцензовану діяльність

1 квітня 2015 6
Фактичні перевірки суб’єктів господарювання, які провадять господарську діяльність, що підлягає ліцензуванню, здійснюються винятково з питань дотримання норм законодавства щодо наявності ліцензій

Фіскальна служба повідомила, що фактичні перевірки суб’єктів господарювання, які провадять господарську діяльність, що підлягає ліцензуванню, відповідно до пункту 3 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 № 71-VIII (далі — Закон № 71) здійснюються винятково з питань дотримання норм законодавства щодо наявності ліцензій.

Нагадаємо, раніше ДФС у листі від 10.02.2015 № 4315/7/99-99-22-07-03-17 зазначала з посиланням на пункт 3 Прикінцевих положень Закону № 71, що у 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізосіб-підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік контролюючими органами здійснюються:

  • лише з дозволу Кабінету Міністрів України;
  • за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки;
  • згідно з рішенням суду або вимогами Кримінального процесуального кодексу України.

Зазначене обмеження не поширюється з 01.01.2015 на перевірки суб’єктів господарювання, що ввозять на митну територію України та/або виробляють та/або реалізують підакцизні товари, на перевірки дотримання норм законодавства з питань наявності ліцензій, повноти нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску, відшкодування податку на додану вартість.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах