Визначено конкретні райони Донбасу з особливим статусом

8 квітня 2015 9
Парламент визначився з районами Донецької та Луганської областей, в яких буде тимчасово запроваджений особливий порядок місцевого самоврядування

Парламент визначився з районами Донецької та Луганської областей, в яких буде тимчасово (строком на 3 роки з 18.10.2014) запроваджений особливий порядок місцевого самоврядування.

Йдеться про окремі райони або їх частини, міста, селища і села Донбасу, розташовані в межах, окреслених кордоном між Україною та Росією, акваторією Азовського моря, а також лінією, яка визначена додатком до цієї Постанови.

Відповідний перелік населених пунктів Донбасу також наведений в зазначеному додатку. Причому, крім населених пунктів, він містить ще й залізничні станції, перехрестя доріг, шахти.

Перелік складено на підставі Мінського меморандуму від 19.09.2014, тому до нього входять населені пункти, які зараз уже знаходяться під контролем українських військ.

Нагадаємо, що особливий порядок діяльності органів місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей буде реалізовуватися виключно органами місцевого самоврядування, обраними на належно призначених і проведених позачергових виборах.

Постанова діє з 08.04.2015.

Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах