Освітні заклади, які не є платниками податку на прибуток

9 квітня 2015 16
  Спеціалісти ДФС роз’яснили, що заклади освіти і науки не є платниками податку на прибуток за умови, що вони належать до бюджетних установ та внесені до Реєстру неприбуткових організацій та установ

Спеціалісти ДФС роз’яснили, що заклади освіти і науки не є платниками податку на прибуток за умови, що вони належать до бюджетних установ та внесені до Реєстру неприбуткових організацій та установ.

Також дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форм власності і джерел фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів, нараховують та сплачують плату за землю на загальних підставах.

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах