При визначенні права на понижуючий коефіцієнт з ЄСВ інвалідів не враховують

10 квітня 2015 2
Податківці повідомили, що при розрахунку усіх показників для застосування понижуючого коефіцієнта з єдиного соціального внеску кількість працюючих інвалідів та нарахована їм зарплата не враховуються

Податківці повідомили, що при розрахунку усіх показників для застосування понижуючого коефіцієнта з єдиного соціального внеску (ЄСВ) кількість працюючих інвалідів та нарахована їм зарплата не враховуються. Адже підприємства не застосовують понижуючий коефіцієнт до ставки ЄСВ за працюючих інвалідів.

Проте приватні підприємці на виплати працівників-інвалідів ЄСВ нараховують за ставкою відповідно до класу профризику виробництва. Отже, при визначенні понижуючого коефіцієнта підприємці здійснюють розрахунок, врахувавши працюючих інвалідів та нараховані їм виплати.

Також податківці відзначили, що нові правила застосування понижуючого коефіцієнта застосовують при нарахуванні зарплати за весь березень 2015 року.

Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах