Тариф на електроенергію, яка використовується для освітлення паркінгу

17 квітня 2015 17
Електрична енергія, яка споживається на освітлення паркінгів та стоянок, не є спожитою для забезпечення індивідуальних побутових потреб населення

Із позиції Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), електрична енергія, яка споживається на освітлення паркінгів та стоянок, не є спожитою для забезпечення індивідуальних побутових потреб населення. Зокрема, якщо послуги із функціонування паркінгів та стоянок, розміщених в підвальних приміщеннях або на прибудинкових територіях, надає стороння організація.

Адже така електроенергія є ресурсом, що використовується у господарській діяльності (навіть, якщо результатом цієї діяльності є надання послуг населенню). І вона оплачується за єдиним роздрібним тарифом на електричну енергію, який встановлюються НКРЕКП щомісячно.

Так, електроенергія, яка споживається балансоутримувачем багатоквартирного будинку на освітлення паркінгів та стоянок, розмішених в підвальних приміщеннях або на прибудинкових територіях, за інформацією регулятора, оплачується за тарифом 41,94 коп. за 1 кВт год (з ПДВ).

Оплачувати ж електроенергію за тарифами для населення мають право лише споживачі, які забезпечують споживання електроенергії безпосередньо населенням в окремих жилих будинках, квартирах, гуртожитках, гаражах та боксах для особистих автомобілів і човнів.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах