Розроблено форми податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів і туристичного збору

20 квітня 2015 10
Державна фіскальна служба України оприлюднила проект наказу Мінфіну «Про затвердження форм податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору»

Державна фіскальна служба України оприлюднила проект наказу Мінфіну «Про затвердження форм податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору», пояснювальну записку та аналіз впливу цього регуляторного акта.

Проект наказу розроблено відповідно до пункту 46.5 Податкового кодексу України та підпункту 2 пункту 4 й пункту 8 Положення про Міністерство фінансів України.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту наказу можуть надсилатися упродовж одного місяця з дати оприлюднення проекту на адреси:

  • Державна фіскальна служба України, Департамент розвитку ІТ, електронних сервісів та обліку платників, 04655, м. Київ, Львівська площа, 8, e-mail: vpopova@sfs.gov.ua;

  • Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах