Як фізособа може отримати інформацію про свої доходи

21 квітня 2015 12
Податківці повідомили, що фізособи можуть отримати інформацію про свої доходи з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків

Податківці повідомили, що фізособи можуть отримати інформацію про свої доходи з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків.

Для отримання відомостей про себе з такого реєстру фізособа має звернутись особисто або через уповноважену особу до контролюючого органу за своїм місцем проживання чи місцем отримання доходів, або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування. Щоб отримати інформацію, потрібно подати документ, що посвідчує особу, та заяву встановленого зразку.

Уповноважена особа додає до заяви довіреність на отримання відомостей про джерела доходів (після пред’явлення повертається), засвідчену в нотаріальному порядку, та її копію. Також уповноважена особа має пред’явити документ, що посвідчує особу такого представника, та ксерокопію (з чітким зображенням) документа, що посвідчує особу довірителя.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах