Чи можна виправити помилку, якщо розрахунок коригування підлягав реєстрації покупцем, а зареєстрований був продавцем

24 квітня 2015 8
Розрахунки коригування, які не видаються отримувачу (покупцю) — платнику податку, підлягають реєстрації в ЄРПН постачальником (продавцем)

Розрахунки коригування до всіх податкових накладних, які були складені до 01.02.2015, а також розрахунки коригування, які не видаються отримувачу (покупцю) — платнику податку (за наявності законодавчих підстав для складання таких розрахунків коригування), підлягають реєстрації в ЄРПН постачальником (продавцем).

Алгоритм контролю реєстрації в ЄРПН податкових накладних та розрахунків коригування до них з 01.02.2015 не дає можливості реєстрації постачальником (продавцем) розрахунку коригування, який складений у разі зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальнику (продавцю) до податкової накладної, складеної після 01.02.2015, оскільки такий розрахунок коригування підлягає реєстрації в ЄРПН отримувачем (покупцем) товарів/послуг.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах