За якими формами звітувати з рентної плати за І квартал

29 квітня 2015 2
Податківці рекомендують платникам рентної плати звітувати за чинними формами податкових декларацій (розрахунків), допоки не буде затверджено нову форму

Податківці рекомендують платникам рентної плати звітувати за чинними формами податкових декларацій (розрахунків), допоки не буде затверджено нову форму.

При цьому, зокрема, формою Податкового розрахунку збору за користування радіочастотним ресурсом України, затвердженою наказом ДПА від 24.12.2010 № 1018 (далі  Розрахунок), базовим податковим (звітним) періодом передбачено календарний місяць. У той же час платники рентної плати повинні звітувати поквартально.

У зв’язку з цим спеціалісти ДФС рекомендують:

  • у рядку 2.1 «Нараховано збору усього за звітний місяць» розділу ІІ Розрахунку зазначати зобов’язання за звітний квартал;
  • в колонці 2.1 «Вид документа (ліцензія або дозвіл)» розділу І Розрахунку вказати ліцензію або дозвіл на радіочастотні ресурси тричі. Тобто окремо за січень, лютий, березень у разі дії у відповідному місяці.

У рядку 1 «Податковий період» Розрахунку податківці рекомендують зазначати цифру «3», що означатиме звітування за І квартал.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах