Робоча ситуація дня: Транспортно-експедиційні послуги. Чи можна оплатити зі спецрахунку

5 травня 2015 18
Чи можна платнику єдиного податку 4 групи оплачувати транспортно-експедиційні послуги за відвантаження зерна на експорт зі спецрахунку?

Чи можна платнику єдиного податку 4 групи оплачувати транспортно-експедиційні послуги за відвантаження зерна на експорт зі спецрахунку?

Згідно зі спеціальним режимом оподаткування сума ПДВ, нарахована сільськогосподарським підприємством на вартість поставлених ним сільськогосподарських товарів/послуг, не підлягає сплаті до бюджету. Вона повністю залишається в розпорядженні такого сільгосппідприємства для відшкодування суми податку, сплаченої (нарахованої) постачальнику на вартість виробничих факторів, за рахунок яких сформовано податковий кредит. А за наявності залишку такої суми податку — для інших виробничих цілей (п. 209.2 Податкового кодексу України; ПК).

Перелік виробничих факторів, за рахунок яких сформовано податковий кредит, визначено в підпункті 209.15.1 ПК.

Чи належать до виробничих факторів транспортно-експедиційні послуги за відвантаження зерна на експорт — дізнавайтесь в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах