Документальне підтвердження учасником закупівель своєї некорупційності

6 травня 2015 4
Мінекономрозвитку нагадало підстави для відмови учаснику в процедурі закупівлі

Мінекономрозвитку нагадало, що починаючи з 26.04.2015 підставами для відмови учаснику, учаснику попередньої кваліфікації в участі у процедурі закупівлі, попередній кваліфікації учасників та відхилення пропозиції конкурсних торгів (кваліфікаційної, цінової пропозиції) такого учасника є, зокрема:

  • внесення до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, відомостей про такого учасника (юрособу);
  • відсутність антикорупційної програми чи уповноваженого з антикорупційної програми у такого учасника (юрособи) у випадку, коли вони є обов’язковими відповідно до закону.

Спосіб документального підтвердження відсутності наведених підстав для відмови має зазначати замовник у документації конкурсних торгів. Та лише якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) перевищує 1 млн. грн., а робіт — 5 млн. грн.

Водночас замовник може допустити пропозиції відповідного учасника до оцінки й на підставі надання останнім підтвердження в довільній формі із зазначенням відповідної інформації. Але тільки за відсутності інших підстав для її відхилення та зважаючи на невизначеність чинним законодавством форми такого документального підтвердження і на відсутність діючого Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах