Облік прибутку підприємств, звільнених від оподаткування

7 травня 2015 7
Фіскальна служба надала узагальнюючу податкову консультацію щодо обліку прибутку, звільненого від оподаткування

Фіскальна служба надала узагальнюючу податкову консультацію щодо обліку прибутку, звільненого від оподаткування відповідно до вимог пунктів 154.8, 154.9 Податкового кодексу України (ПК), у редакції, що діяла до 01.01.2015.

Цими пунктами передбачався розрахунок та облік прибутку звільнених від оподаткування підприємств паливно-енергетичного комплексу та суб’єктів господарювання водо-, теплопостачання та водовідведення у межах фактичних витрат, що не перевищують загальну річну суму, визначених інвестиційними програмами. Ведення окремого обліку доходу (прибутку) та витрат, пов’язаних з отриманням такого доходу (прибутку) з метою застосування пунктів 154.8 та 154.9 ПК, відповідно до пункту 152.11 ПК не передбачалося.

Окремо зазначено, що сума прибутку, яка звільнялася від оподаткування, відповідно до пунктів 154.8 і 154.9 ПК повинна бути відображена у додатку ПЗ до податкової декларації з податку на прибуток підприємства. У рядку 09 таблиці 1 додатка ПЗ до Декларації платники, що користувалися пільгами згідно із пунктами 154.8 та 154.9 ПК, повинна зазначатися сума прибутку, звільненого від оподаткування, а у рядках А1, А2, А3 цієї таблиці мають здійснюватися прокреслення.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах