Робоча ситуація дня: Повернення проданої продукції при розрахунку частки сільськогосподарського товаровиробництва

18 травня 2015 15
Підприємство є платником єдиного податку четвертої групи (ФСП до 01.01.2015). Як враховується повернення проданої с/г продукції за 2014 рік при розрахунку частки сільськогосподарського товаровиробництва на 2015 рік?

Підприємство є платником єдиного податку четвертої групи (ФСП до 01.01.2015). Як враховується повернення проданої с/г продукції за 2014 рік при розрахунку частки сільськогосподарського товаровиробництва на 2015 рік?

Відповідно до підпункту 14.1.262 Податкового кодексу України (ПК) частка сільськогосподарського товаровиробництва для цілей глави 1 розділу XIV ПК — це питома вага доходу сільськогосподарського товаровиробника, отриманого від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки, у загальній сумі його доходу, що враховується під час визначення права такого товаровиробника на реєстрацію як платника податку.

Визначення та класифікація доходу підприємства здійснюється відповідно до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 15 «Дохід».

Як визначається дохід сільськогосподарського товаровиробника від реалізації продукції, товарів, робіт або послуг — читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Читайте без обмежень всі статті

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ форм та зразків
✓ найсвіжіших бухгалтерських новин
✓ професійних безплатних вебінарів
✓ спілкування з колегами-практиками та експертами

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль