Робоча ситуація дня: Розкриття своїх кінцевих бенефіціарів — безкомпромісний обов’язок

19 травня 2015 13
До 25.05.2015 юрособам необхідно подати держреєстратору відомості про кінцевого бенефіціарного власника за формою 4. Чи на всі підприємства поширюється така вимога? Тим паче, якщо на підприємстві нічого не змінювалося? Якщо так, то яка відповідальність чекає за недотримання цієї вимоги?

До 25.05.2015 юрособам необхідно подати держреєстратору відомості про кінцевого бенефіціарного власника за формою 4. Чи на всі підприємства поширюється така вимога? Тим паче, якщо на підприємстві нічого не змінювалося? Якщо так, то яка відповідальність чекає за недотримання цієї вимоги?

Юридичним особам, зареєстрованим до 25.11.2014, дійсно, необхідно до 25.05.2015 подати державному реєстратору відомості про свого кінцевого бенефіціарного власника (бенефіціарних власників), зокрема про кінцевого бенефіціарного власника (бенефіціарних власників) їх засновника, якщо засновник — юридична особа.

Нагадаємо, що така вимога встановлена пунктом 2 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів» від 14.10.2014 № 1701-VII.

Про особливості заповнення картки за формою 4 про бенефіціара та санкції за порушення вимог щодо інформування про бенефіціарів читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Читайте без обмежень всі статті

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ форм та зразків
✓ найсвіжіших бухгалтерських новин
✓ професійних безплатних вебінарів
✓ спілкування з колегами-практиками та експертами

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль