Військовим дозволили переносити невикористані відпустки на наступний рік

20 травня 2015 0
Рада ухвалила зміни щодо відпусток військовослужбовцям

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до статті 10-1 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» щодо відпусток військовослужбовцям».

Законодавчим актом удосконалено порядок надання щорічних основних відпусток військовослужбовцям в особливий період у разі їх ненадання протягом відповідного календарного року, а також уточнено строки надання відпусток.

Новим пунктом доповнено статтю 10-1 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», яким надається право військовослужбовцям, що не використали в умовах особливого періоду своє право на щорічну основну відпустку, використати її протягом наступного календарного року, а також право на її використання декількома частинами.

Законом запроваджується однаковий підхід до обчислення тривалості щорічної основної відпустки в році початку військової служби.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах