Робоча ситуація дня: Надання відомостей про кінцевого бенефіціара благодійним фондом

20 травня 2015 8
Чи потрібно благодійному фонду з ознакою неприбутковості 0005 подавати держреєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника за формою 4? Особливо якщо засновником фонду в Україні є іноземна благодійна організація (юридична особа)?

Чи потрібно благодійному фонду з ознакою неприбутковості 0005 подавати держреєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника за формою 4? Особливо якщо засновником фонду в Україні є іноземна благодійна організація (юридична особа)?

Із 25.112014 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів» від 14.10.2014 № 1701-VII (далі — Закон № 1701).

Пункт 2 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 1701 зобов’язує юридичних осіб подати державному реєстратору відомості про свого кінцевого бенефіціарного власника (бенефіціарних власників), у тому числі про кінцевого бенефіціарного власника (бенефіціарних власників) їх засновника, якщо засновник — юридична особа.

Про винятки серед юридичних осіб, зобов’язаних установлювати свого кінцевого бенефіціарного власника (контролера), читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах