Декларацію відповідності пожежної безпеки реєструватимуть швидше

25 травня 2015 9
Уряд дещо відкоригував Порядок подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

Уряд дещо відкоригував Порядок подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, затверджений його постановою від 05.06.2013 № 440.

Насамперед відзначимо розширення переліку підстав, коли зазначена декларація не подається. А саме — у разі використання об’єктів, що в установленому законодавством порядку приймаються в експлуатацію після завершення будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту.

Крім цього, скасовано умову, що якщо в управлінні суб’єкта господарювання перебуває кілька об’єктів нерухомості, розташованих у різних адміністративно-територіальних одиницях, декларація подається безпосередньо до ДСНС.

Декларацію і надалі безоплатно реєструватиме ДСНС або її територіальний орган. Але строк такої реєстрації скорочено до 5 робочих днів, замість установлених нині 10 днів, із дня її надходження.

Форму ж самої декларації викладено в новій редакції.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах