Як враховувати минулорічні залишки дивідендних авансових внесків

8 червня 2015 9
Залишки авансових внесків при виплаті дивідендів, які не було враховано у зменшення податкового зобов’язання з податку на прибуток за 2014 рік, зменшуватимуть податок на прибуток у наступних податкових періодах

Спеціалісти ДФС роз’яснили, що залишки авансових внесків при виплаті дивідендів, які не було враховано у зменшення податкового зобов’язання з податку на прибуток за 2014 рік (рядок 13.5.2 додатка ЗП до Податкової декларації з податку на прибуток підприємства, затвердженої наказом Міндоходів від 30.12.2013 № 872), зменшуватимуть податок на прибуток у наступних податкових періодах.

Відповідно суми дивідендних авансових внесків впливатимуть на розрахунок щомісячних авансових внесків за підсумками 2015 року.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах