Глава держави звільнив від оподаткування нерухомість релігійних організацій

9 червня 2015 9
Підписано Закон «Про внесення зміни до статті 266 Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування нерухомості релігійних організацій»

Підписано Закон «Про внесення зміни до статті 266 Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування нерухомості релігійних організацій» від 14.05.2015 № 420-VIII.

Відповідно до нього звільняються від оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, об’єкти нерухомості, що перебувають у власності релігійних організацій та використовуються винятково для забезпечення їхньої статутної діяльності, включно з об’єктами, у яких здійснюють діяльність засновані такими релігійними організаціями добродійні заклади — притулки, інтернати, лікарні тощо, крім об’єктів нерухомості, де здійснюється виробнича та/або господарська діяльність.

Законом також рекомендується органам місцевого самоврядування у місячний термін з дня його опублікування переглянути рішення щодо встановлення на 2015 рік податку на майно для об’єктів нерухомості, що перебувають у власності релігійних організацій.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах