З’явився новий порядок розрахунку діапазону цін у цілях трансфертного ціноутворення

10 червня 2015 4
Кабмін затвердив порядок розрахунку діапазону цін (рентабельності) та медіани такого діапазону для цілей трансфертного ціноутворення

Кабмін затвердив порядок розрахунку діапазону цін (рентабельності) та медіани такого діапазону для цілей трансфертного ціноутворення.

Для визначення діапазону цін використовується вибірка цін (фінансових показників) зіставних операцій, впорядкована за зростанням. Кожному значенню вибірки починаючи із мінімального присвоюється порядковий номер. Якщо вибірка містить два і більше однакових значень, до неї включаються всі такі значення. При цьому до вибірки не включається ціна контрольованої операції.

Діапазон цін складають значення вибірки цін зіставних операцій між нижнім та верхнім квартилем такого діапазону. Значення нижнього та верхнього квартиля є мінімальним та максимальним значенням діапазону цін (рентабельності).

Нагадаємо, що у разі наявності кількох співставних неконтрольованих операцій використання діапазону цін (рентабельності) є обов’язковим. А застосування для цілей оподаткування медіани діапазону цін здійснюється за умови, що це не призведе до зменшення суми податку, що підлягає сплаті до бюджету.

Постанова набирає чинності із дня офіційного опублікування.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах