Затверджено порядок обміну інформацією між Мінсоцполітики та ДФС

11 червня 2015 14
Затверджено порядок, який регламентує обмін інформацією між Мінсоцполітики та ДФС, правила складання та подання Мінсоцполітики запитів на отримання інформації із Державного реєстру фізичних осіб — платників податків про наявність доходів та джерела їх отримання фізичними особами, які надають соціальні послуги

Затверджено порядок, який регламентує обмін інформацією між Мінсоцполітики та ДФС, правила складання та подання Мінсоцполітики запитів на отримання інформації із Державного реєстру фізичних осіб — платників податків про наявність доходів та джерела їх отримання фізичними особами, які надають соціальні послуги.

Зокрема визначено, що Мінсоцполітики надає запити до ДФС через державне підприємство «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України» (далі — ІОЦ Мінсоцполітики) винятково в електронній формі з використанням засобів технічного та криптографічного захисту інформації відповідно до вимог законодавства з питань захисту інформації.

У свою чергу, ДФС надає відповідь на запит через ІОЦ Мінсоцполітики також в електронній формі протягом п’яти робочих днів із дня отримання такого запиту.

При обміні інформацією суб’єкти інформаційного обміну впроваджуватимуть організаційно-технічні заходи, які забезпечуватимуть захист інформації з обмеженим доступом, що передається.

Наказ набирає чинності із дня його офіційного опублікування.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах