Чи подавати до звіту з ЄСВ таблиці без відомостей

17 червня 2015 8
Таблиці, які не містять відомостей (не заповнюються страхувальником взагалі) не подаються до фіскальних органів

Відповідно до пункту 8 розділу ІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.2015 № 435 (далі — Порядок № 435), звіт страхувальником повинен подаватися в повному обсязі. Звіт, складений з порушенням вимог Порядку № 454, у тому числі без обов’язкових реквізитів, та поданий без всіх необхідних таблиць, не вважається звітом і вважається таким, що не подавався.

Згідно з пунктом 2 Порядку № 435 звіт формується страхувальником або відповідальною особою страхувальника та включає таблиці, наведені у додатках 4–7 до цього Порядку.

У переліку таблиць звіту на титульному аркуші навпроти таблиць, які не подаються до фіскальних органів, проставляються прочерки у звітах на паперових носіях. В електронному звіті поле залишається незаповненим.

При цьому таблиці, які не містять відомостей (не заповнюються страхувальником взагалі) не подаються до фіскальних органів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах