Робоча ситуація дня: Оплата проживання у готелі засновника підприємства під час відрядження

22 червня 2015 31
Засновник є директором, але заробітна плата йому не нараховується. Чи має право підприємство оплачувати проживання у готелі засновника під час відрядження? Як відобразити таку операцію в обліку?

Засновник є директором, але заробітна плата йому не нараховується. Чи має право підприємство оплачувати проживання у готелі засновника під час відрядження? Як відобразити таку операцію в обліку?

Управління підприємством здійснюється відповідно до його установчих документів на основі поєднання прав власника щодо господарського використання свого майна і участі в управлінні трудового колективу. Це встановлено частиною 2 статті 65 Господарського кодексу України.

При цьому власник може здійснювати свої права щодо управління підприємством безпосередньо або через уповноважені ним органи відповідно до статуту підприємства чи інших установчих документів.

У якому випадку засновник матиме право на компенсацію витрат на відрядження — читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах