Розмір допомоги по вагітності та пологах на рівні мінімальної зарплати

15 липня 2015 4
Фахівці міністерства нагадали, що у разі, якщо сума допомоги по вагітності та пологах у розрахунку на місяць є меншою за розмір мінімальної зарплати, встановленої на час настання страхового випадку, необхідно здійснювати донарахування суми допомоги до рівня відповідного розміру мінімальної зарплати

Фахівці міністерства нагадали, що у разі, якщо сума допомоги по вагітності та пологах у розрахунку на місяць є меншою за розмір мінімальної зарплати, встановленої на час настання страхового випадку, необхідно здійснювати донарахування суми допомоги до рівня відповідного розміру мінімальної зарплати.

При цьому донарахування допомоги по вагітності та пологах у розрахунку на місяць проводиться у разі як повної, так й неповної зайнятості застрахованої особи.

Слід зазначити, що при визначенні суми допомоги по вагітності та пологах у розрахунку на місяць застосовується середньомісячна кількість календарних днів — 30,44.

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах