Затверджено нові форми Книг обліку доходів та Книг обліку доходів та витрат для єдиноподатників

17 липня 2015 2
Мінфін затвердив: форму книги обліку доходів (для платників єдиного податку першої, другої та третьої груп, які не є платниками ПДВ) та Порядок її ведення; форму книги обліку доходів і витрат (для платників єдиного податку третьої групи, які є платниками ПДВ) та Порядок її ведення

Мінфін затвердив:

  • форму книги обліку доходів (для платників єдиного податку першої, другої та третьої груп, які не є платниками ПДВ) та Порядок її ведення;
  • форму книги обліку доходів і витрат (для платників єдиного податку третьої групи, які є платниками ПДВ) та Порядок її ведення.

Єдиноподатники можуть вести Книги обліку доходів та Книги обліку доходів та витрат в паперовому або в електронному вигляді.

У разі обрання електронного способу ведення єдиноподатник має отримати в акредитованому центрі сертифікації ключів, включеному до системи подання податкових документів в електронному вигляді, посилені сертифікати відкритих ключів у відповідному порядку. При цьому єдиноподатник має сформувати заяву про обрання способу ведення Книг в електронній формі. Таку заяву єдиноподатник має надіслати до податкового органу засобами електронного зв’язку з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у відповідному порядку.

Відтепер дані книг будуть заповнюватися у гривнях з копійками.

Також наказом встановлено, що книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат, зареєстровані до набрання чинності цим наказом, діють до їх закінчення.

Наказ чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах