З’явилась нова декларація з плати за землю

22 липня 2015 4
Мінфін затвердив нову форму Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)

Мінфін затвердив нову форму Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності).

Нова декларація складається із трьох розділів. У розділі І «Розрахунок суми земельного податку» та ІІ «Розрахунок суми орендної плати» зазначатимуть інформацію про земельні ділянки. Раніше таку інформацію наводили у Відомостях про наявні земельні ділянки. Також у цих розділах платники самостійно зазначатимуть категорії земельних ділянок.

У розділі ІІІ «Розрахунок податкового зобов’язання» вказуватимуть загальну нараховану суму земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності.

Наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах