Працівник прийнятий за цивільно-правовою угодою: чи повідомляти ДФС

27 липня 2015 8
Укладення договорів цивільно-правового характеру не регулюється статтею 24 Кодексу законів України про працю, відповідно до якої розробляли постанову КМУ «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу»

Укладення договорів цивільно-правового характеру не регулюється статтею 24 Кодексу законів про працю України, відповідно до якої розробляли постанову КМУ «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» від 17.06.2015 № 413.

Варто також знати, що повідомлення про прийняття працівника на роботу, надані до територіальних органів ДФС не за місцем обліку роботодавця або не за встановленою формою, вважаються такими, що не подавалися.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах