Строк на застосування податкового компромісу давно сплив

18 лютого 2016 17
Платники податків (у тому числі сільськогосподарські товаровиробники — суб’єкти спеціального режиму) на сьогодні не можуть застосовувати податковий компроміс

Платники податків (у тому числі сільськогосподарські товаровиробники — суб’єкти спеціального режиму) на сьогодні не можуть застосовувати податковий компроміс.

Таку категоричну відповідь надала ДФС на запит платника податку щодо можливості застосування сільгосптоваровиробниками — суб’єктами спеціального режиму оподаткування ПДВ діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства податкового компромісу.

Особливості застосування платником податків податкового компромісу визначено підрозділом 9-2 розділу XX Податкового кодексу України (ПК).

А згідно з пунктом 12 підрозділу 9-2 розділу XX ПК платники податків з метою застосування податкового компромісу мали право подати уточнюючі розрахунки або заяви протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності підрозділом 9-2 розділу XX ПК. Тобто строк, протягом якого платник податків міг скористатися своїм правом на застосування податкового компромісу, становив 90 днів з 17.01.2015.

При цьому ДФС зауважила, що податковий компроміс розповсюджується винятково на факти заниження податкових зобов’язань з ПДВ (у зв’язку із завищенням податкового кредиту) та податку на прибуток підприємств (у зв’язку із завищенням витрат, що враховуються при визначенні об’єкта оподаткування).Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах