Як НКЦПФР у протидії відмиванню доходів перевірятиме своїх ліцензіатів

21 серпня 2015 15
Оновлено Порядок контролю за дотриманням профучасниками фондового ринку вимог законодавства із запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та розповсюдження зброї масового знищення

Оновлено Порядок контролю за дотриманням профучасниками фондового ринку вимог законодавства із запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та розповсюдження зброї масового знищення.

Порядок поширюється на суб’єктів первинного фінансового моніторингу (СПФМ) — юросіб (окрім банків), які отримали ліцензію на здійснення певного виду профдіяльності на ринку цінних паперів, та їх відокремлені підрозділи.

Контроль за ліцензіатами здійснює НКЦПФР шляхом проведення планових виїзних та позапланових виїзних/безвиїзних перевірок за письмовим дорученням Голови НКЦПФР. Останнє видається на строк, що забезпечує своєчасне та в повному обсязі проведення перевірок, але не більше ніж на 30 робочих днів.

Підставою для планової виїзної перевірки ліцензіата є включення його до плану-графіка проведення перевірок на відповідний квартал, що затверджується наказом Голови НКЦПФР та оприлюднюється на сайті НКЦПФР.

СПФМ із високим ризиком перевіряють раз на рік, із середнім та незначним ризиком — не частіше одного разу на 3 та 5 років відповідно.

Планова виїзна перевірка проводиться за період із дати закінчення попередньої перевірки або за певний період діяльності СПФМ і охоплює конкретний перелік питань. Про її проведення СПФМ письмово повідомляють не менше ніж за 10 календарних днів до її початку.

Позапланові перевірки проводять за наявності конкретних підстав.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Читайте без обмежень всі статті

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ форм та зразків
✓ найсвіжіших бухгалтерських новин
✓ професійних безплатних вебінарів
✓ спілкування з колегами-практиками та експертами

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль