Податкова накладна не може бути з від’ємним значенням ПДВ

27 серпня 2015 1
Податківці надали роз’яснення щодо реєстрації у ЄРПН податкових накладних

Податківці надали роз’яснення щодо реєстрації у ЄРПН податкових накладних.

Так, відповідно до пункту 201.1 Податкового кодексу України та Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну від 22.09.2014 № 957, у податковій накладній зазначаються, зокрема, кількість товарів/послуг, їх ціна, сума податку та загальна сума, що підлягає сплаті за поставлені товари/послуги.

Тож при здійсненні постачання товарів/послуг у податковій накладній зазначається загальна сума коштів, що підлягають сплаті з урахуванням ПДВ, а тому сума податку не може мати від’ємного значення.

Відповідно до пункту 9 Порядку ведення ЄРПН, затвердженого постановою КМУ від 29.12.2010 № 1246, причиною відмови у прийнятті податкової накладної та/або розрахунку коригування до реєстрації в ЄРПН є, зокрема, наявність помилок під час заповнення податкової накладної.

Отже, не може бути зареєстрована в ЄРПН податкова накладна, в якій у графах 8-13 розділу III зазначено показники з від’ємним значенням (зі знаком «-»).Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах