Розроблено порядок техобслуговування РРО

1 вересня 2015 8
Державна фіскальна служба України повідомила про розроблення проекту постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій»

Державна фіскальна служба України повідомила про розроблення проекту постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій».

Це передбачено дорученням Прем’єр-міністра України від 30.07.2015 № 30896/1/1-15, адже до Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР було внесено зміни у частині діяльності центрів сервісного обслуговування з ремонту та сервісного обслуговування РРО, які використовуються суб’єктами господарювання при проведенні готівкових розрахунків.

Проект розроблено з метою приведення чинного нормативно-правового акта у відповідність до вимог законодавства України.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах