Форми звітності з податку на прибуток підприємств уніфікують

7 вересня 2015 6
На офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України оприлюднено доопрацьований проект наказу Мінфіну «Про затвердження форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств»

На офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України оприлюднено доопрацьований проект наказу Мінфіну «Про затвердження форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств».

Проект наказу підготовлено у зв’язку зі змінами, які вносяться до процесу визначення об’єкта оподаткування податку на прибуток Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 № 71.

Прийняття нормативного акта забезпечить затвердження нової форми податкової декларації з податку на прибуток підприємств, яка передбачає:

  • уніфікацію форм податкової звітності з податку на прибуток підприємств: замість п’яти окремих декларацій — одна;
  • скорочення кількості додатків до декларації з 14 до 9;
  • просту та логічну структуру декларації, що дозволить платнику визначати свої податкові зобов’язання з мінімальними витратами часу;
  • наявність додатку РІ (різниці), у якому згруповані всі різниці, на які збільшується (зменшується) фінансовий результат, із посиланням на відповідні норми Податкового кодексу України;
  • можливість надання платниками інформації про контрольовані операції в межах трансфертного ціноутворення за скороченою формою.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах