Реєстрація права на нерухомість — відтепер ще швидше і дорожче

10 вересня 2015 10
Уряд запропонував ще зменшити строки для послуг у сфері реєстрації прав на нерухомість

Уряд запропонував ще зменшити строки для послуг у сфері реєстрації прав на нерухомість, унісши зміни до додатка до своєї постанови від 08.04.2015 № 190. Та ці послуги за новою прискореною процедурою коштуватимуть їх споживачам значно дорожче, ніж звичайно.

Держреєстрація речових прав на нерухоме майно, як і раніше, може бути проведена за 3 р. дн. із моменту прийняття заяви з оплатою подвійного розміру адмінзбору за держреєстрацію відповідних прав. Але тепер з’явилося застереження, що надання цієї самої послуги й за ту саму плату може затягнутися і на 5 р. дн. із моменту прийняття заяви, якщо строк розгляду для неї відповідно до закону становить 14 р. дн.

Водночас зареєструвати речове право заявник зможе ще швидше — за 1 р. дн. чи то й за 2 год. з моменту прийняття заяви. Але таке задоволення коштуватиме значно дорожче — у п’ятикратному та у десятикратному розмірі адмінзбору за держреєстрацію речових прав відповідно.

Отримати інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у паперовій формі віднині можна буде взагалі за півгодини, сплативши за це потрійний розмір плати, що стягується за надання інформації такого виду. Хоча, почекавши годинку, запитувач заплатить за ту саму інформацію, як і раніше, уже подвійний розмір відповідної плати.

Не змінилися також строки (2 год.) та розмір плати (подвійний адмінзбір) для реєстрації обтяжень речових прав на нерухомість.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах