Визнання доходу єдиноподатника, який отримує комісійну винагороду

30 вересня 2015 8
Фахівці ДФС роз’яснили окремі нюанси оподаткування для платників єдиного податку

Фахівці ДФС роз’яснили окремі нюанси оподаткування для платників єдиного податку.

По-перше, платник єдиного податку ― юридична особа у разі надання послуг (виконання робіт) за договорами комісії включає до складу доходу суму отриманої винагороди в день її надходження на розрахунковий рахунок суб’єкта господарювання.

По-друге, податківці наголосили, що продаж різних підакцизних товарів (у т. ч. нафтопродуктів, окрім роздрібного продажу паливно-мастильних матеріалів у ємностях до 20 л) суперечить умовам перебування юридичної особи на третій групі єдиного податку. Відповідно, продаж автомобіля із залишками паливно-мастильних матеріалів також може підпадати під продаж підакцизних товарів.

По-третє, для платників єдиного податку ― юридичних осіб (у т. ч. для сільськогосподарських товаровиробників) не передбачено жодних винятків щодо сплати авансових внесків у разі виплати дивідендів власникам корпоративних прав. Тому сплата таких внесків має відбуватися за загальними правилами ― згідно з пунктом 57.1-1 Податкового кодексу України.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах